MİSYONUMUZ

Taşınmak istediğinizde aylar öncesinden nakliyat firması aramanıza gerek kalmadan evden eve nakliyat hizmetimize sonuna kadar güvenebilirsiniz. İşinin ehli ve deneyimli ustalarımız sizlerin taşınma talebinizde ilk arayacağınız kişilerdir. İşini severek yapan ve tüm taşınma sorunlarının üstesinden kolaylıkla gelen ekibimiz, sizlerle iletişime başladığı andan itibaren rakip firmalardan farkını rahatlıkla görebileceksiniz. Taşınma aşamalarımız sizlerin bizi aradığı andan itibaren detaylı bir şekilde sizlere aktarılır. Öncelikle nasıl bir yol izleyeceğimize dair sizler kısa bir telefon görüşmesi yaparız.
Telefon görüşmesinin ardından ücretsiz ekspertiz yapmak için evinize istediğiniz tarihte ve saatte ziyarete geliriz. Ücretsiz ekspertiz için İstanbul evden eve nakliyat firma çalışanlarımız detaylı bir rapor düzenler. Rapor detayları arasında eşyalarınızın adedi, boyutu, hassaslığı, montaj yapıp sökülmesi gerekilen eşyaları not ederler. Hazırladıkları rapor dahilinde eşyalarınıza uygun ekip ve ekipmanları hazırlamak üzere tekrar firmalarına dönen çalışanlarımız sizlerinde belirlediği taşınma tarihinde adresinize ulaşır.

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Adresinize tam teşkilatlı olarak ulaşan firma çalışanlarımız yanında uygun paketleme ve uygun nakliye araçlarımız ile taşınma işlemlerine başlar. Firmamızdan almış olduğunuz şehirler arası nakliyat hizmetinde uygulanan fiyat listesi ise, mesafeye ve kullanılan nakliye araçlarına göre farklılık göstermektedir. Ayrıca vermiş olduğumuz nakliye hizmetinde kullanılan paketleme malzemeleri, kaliteli ve nakliye sırasında eşyalarınızın başına herhangi bir problem gelmemesi için son derece güvenilir malzemelerdir.
İnsanlar hangi sebepten olursa olsun taşınmak istediklerinde evden eve taşıma hizmetini kusursuz bir şekilde sunan firmamıza ulaşırlar. Müşterilerin istek ve dileklerini her zaman önemseyen firmamız, kaliteli, hızlı ve güvenilir bir taşıma hizmeti sunarak, eşyalarınıza asla zarar vermezler. Firmamıza ulaştığınız andan itibaren sigortalı taşınma hizmetimizin detaylarını öğrenebilirsiniz. Detaylar arasında yer alan firmadan kaynaklı sorunlarda firmamız hasarınızın tümünü üstlenir.
Günün her saati arayabileceğiniz iletişim numaralarımıza  İstanbul nakliyat firmamızın resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz. Sitede yer alan hakkımızda bölümünü okuyarak sizlere yıllardır bu sektördeki başarılarımıza şahit olabilirsiniz. Sizlere sorunsuz bir taşınma hizmeti veren firmalar arasında her daim ilk sıralarda yer almamızın nedeni ise sizlerin düşüncelerini her daim önemsiyor olmamızdan kaynaklanmaktadır.